Кошик
219 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Верстати Afaсan для згинання та різання арматурних стрижнів

Верстати Afaсan для згинання та різання арматурних стрижнів

Компанія Afaсan Makine Metal виробляє Верстати для ручного згинання та різання арматури, Верстати гідравлічніВерстати електричні світового класу. За останні сорок років компанія удосконалила свої технології.

Виробничий комплекс розташований у Туреччині і має виробничі площі понад 4 тисячі квадратних метрів і склад готової продукції площею понад 10 тисяч квадратних метрів.

Сфера продажів охоплює всі регіони світу та включає понад сто вісімдесят країн.

Компанія надає великого значення встановленню та підтримці довгострокових, взаємовигідних відносин зі співробітниками, партнерами та кінцевими споживачами.

 

 Вибір верстата для згинання арматури

Армований бетон використовується як каркас практично у всіх сучасних будівельних і цивільних конструкціях. Коли необхідно зігнути та зафіксувати арматуру, використовуються спеціалізовані верстати Afaсan для згинання арматури від інтернет-магазину Халбуд.

Afaсan - верстати для згинання арматури прості та зручні в експлуатації, надійні, ефективні та довговічні.

 

 Типи верстатів для згинання арматури Afaсan

Верстати для ручного згинання та різанняВерстати гідравлічніВерстати електричні

Верстати Afaсan для згинання арматури зазвичай мають ручне або електромеханічне керування. Один з них є простим механізмом, що складається з важеля і обмежувача для утримання деталей. Цей верстат має невелику продуктивність і призначений для згинання арматурних стрижнів діаметром до 12 мм.

Електрозгинальні верстати Afaсan можуть гнути деталі практично будь-якого діаметра, як круглі, так і квадратні. Вони використовуються в промисловості, ремонті та будівництві. Сучасні моделі зазвичай можуть гнути кілька лозин одночасно. Верстат має два режими керування: ручний та автоматичний. В останньому режимі верстат працює без втручання людини – достатньо запровадити програму.

Данну продукцію можливо замовити в онлайн-магазині станків для гнуття арматури Халбуд.

Що вибрати?

Основним технічним параметром верстата Afaсan є його продуктивність, що залежить від потужності. Тяжкі машини також мають більш тривалий термін служби.

Також при виборі обладнання слід звернути увагу на тип виробів, з якими може працювати. Інтернет-магазин "Халбуд" рекомендує вибирати верстати, які можуть гнути як тонкі, так і товсті прутки, оскільки це значно збільшить їхню функціональність.

Робота верстата Afaсan має бути плавною, простою у користуванні та швидко реагувати на команди.

Також слід звернути увагу на якість матеріалів, оскільки згинальний верстат піддається високим навантаженням.

Корисними опціями також є функції аварійної зупинки та захист двигуна від навантаження.

В інтернет магазині Халбуд можна купити Afaсan станки для гнуття арматури онлайн багатох моделей

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner