Кошик
220 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 24.06).

+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Як вибрати верстат для згинання арматури

Згинання арматури зі сталі зазвичай здійснюється шляхом протягування труби, різання та згинання. Однак ці методи не завжди є ефективними. Тому застосовувати такі процеси згинання арматури вкрай небажано, але такі "кривошипні методи" існують.

Інший варіант - побудувати власний верстат для згинання арматури. Купівля необхідних металевих деталей та підшипників обходиться дорожче, ніж купівля готових виробів; верстати для згинання арматури Afacan виготовляються на найбільшому заводі в Туреччині, тому ви отримуєте високоякісні інструменти за розумною ціною. Данну продукцію можливо замовити в онлайн-магазині станків для гнуття арматури Халбуд.

Поширені помилки

Необхідність у згинанні арматури може виникнути не тільки на великих будівельних майданчиках, а й на невеликих приватних ділянках, при будівництві приватних будинків та господарських будівель на ділянці. Особливо важлива згинання арматури при зведенні залізобетонних конструкцій. Прямі арматурні стрижні не можна з'єднувати на стиках чи кутах. Це повністю суперечить технології та не стабілізує ці крихкі кути.

Які інструменти рекомендується використовувати для згинання арматури швидко, дешево та без порушення технології

Швидке, дешеве та технічно правильне згинання арматури може бути досягнуто за допомогою механічних згинальних верстатів на стенді, великих виробничих верстатів або ручних згинальних ключів для Afacan для згинання арматури.

Використовуючи ручний згинальний ключ для згинання арматури, можна легко і маневрено зігнути арматуру, вже закладену в бетонний фундамент.

Електроживлення не потрібне, можна гнути арматуру діаметром 10-32 мм; Afacan пропонує ряд згинальних ключів для згинання арматури з кроком 2 мм. Торцеві головки виготовлені з легованої сталі та піддані індукційному загартування в робочій зоні. Ручки з гумовим покриттям забезпечують зручне захоплення.

Настільні верстати для згинання арматури Afacan можна використовувати як удома, так і на будівельних майданчиках. Вартість цього верстата швидко окупається, а його ефективність дозволяє швидко та без зусиль різати та гнути металеві конструкції. Електричний промисловий верстат призначений для великих компаній та заводів. Вважається недоцільним використовувати ці верстати для власного користування. Тому на питання, як побудувати верстат для згинання арматури, єдиною логічною відповіддю буде купівля заводських інструментів - верстатів та згинальних ключів для згинання арматури, які швидко окупаються, можуть використовуватися десятиліттями, мінімізують травматизм, підвищують ефективність роботи та зберігають якість гнутої арматури.

В інтернет магазині Халбуд можна купити станки для гнуття арматури онлайн наступних моделей:

Ручний верстат для згинання арматури AFACAN 4В

Розмір арматури: діаметр від 6 мм до 14 мм

Довжина трубчастої ручки 940 мм.

Ручний верстат для згинання арматури AFACAN 10Е

Розмір арматури: діаметр від 6 мм до 10 мм

Довжина трубчастої ручки 560 мм.

Ручний верстат для згинання арматури AFACAN 12Е

Розмір арматури: діаметр від 6 мм до 12 мм

Довжина трубчастої ручки 940 мм.

Ручний верстат для згинання арматури AFACAN 12РТ

Розмір арматури: діаметр від 6 мм до 12 мм

Довжина трубчастої ручки 680 мм.

Ручний верстат для згинання арматури AFACAN 14ЕС

Розмір арматури: діаметр від 6 мм до 14 мм

Довжина трубчастої ручки 940 мм.

Ручний верстат для згинання арматури AFACAN 16PT

Розмір арматури: діаметр від 6 мм до 16 мм

Довжина трубчастої ручки 1200 мм.

Ручний верстат для згинання арматури AFACAN 16D

Розмір арматури: діаметр від 6 мм до 16 мм

Довжина трубчастої ручки 1430 мм.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner