Кошик
221 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 26.06).

+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Як правильно гнути арматуру

По-перше, це необхідно при влаштуванні стрічкових фундаментів.

По-друге, при зміцненні кутів будівлі. Оскільки найбільші навантаження припадають на кути будівлі, рекомендується посилити каркас суцільною арматурою. Це необхідно для запобігання розривним навантаженням та відокремленню фрагментів арматури від бетону.

По-третє, виготовити такі вироби: 'скоби', 'жаби' та 'розетки'.

Звичайно, арматура може використовуватись і для інших цілей. Також може виникнути потреба зігнути арматуру. Перш ніж розпочинати такий процес самостійно, подумайте про використання професійних інструментів.

Арматура – дуже міцний матеріал. Тому в процесі згинання вони можуть ослабнути. Правильне використання інструментів для згинання металу дозволяє звести до мінімуму пошкодження в процесі згинання. Перед початком роботи необхідно звернути увагу на низку моментів, серед яких

1. Тип та товщина арматури. Чи підходить вибраний інструмент для виконання поставленого завдання?

2. Згинання арматури. Виберіть гладку, нову арматуру для заміни деформованої, використаної арматури.

Переконайтеся, що ця процедура дійсно потрібна. Проконсультуйтеся з експертом, досвідченим підрядником або проектувальником.

 

Швидке рішення згинання арматури

Верстати для ручного згинання та різання Afacan поставляються більш ніж у 180 країн. Ручні верстати Afacan для згинання арматури виготовлені із якісної високолегованої сталі. Ці моделі призначені для роботи з арматурою різного діаметру, починаючи від 8 мм до 16 мм. Для того щоб розпочати роботу, необхідно міцно закріпити верстат на станину за допомогою чотирьох гвинтів або шурупів. Для зручності використання верстат для згинання арматури оснащений поворотним валом з підшипником і роликом, що обертається, в кінці важеля зручна прогумована ручка. Всі елементи, які вступають у контакт з арматурою, покриті полімерно-порошковою фарбою, яка продовжує термін служби верстатів Afacan для згинання арматури. Арматура міститься в отвір між валом і упором і за допомогою важеля здійснюється згинання. В інтернет магазині Халбуд можна купити станки для гнуття арматури онлайн багатох моделей.

Ручні ключі Afacan призначені для згинання арматури діаметром від 10 мм до 32 мм. Ручні верстати Afacan виготовлені з високоякісної високолегованої сталі. Ручні ключі для згинання арматури покриті полімерно-порошковою фарбою, яка продовжує термін служби ключів Afacan. Вони відносно не дорогі, досить прості у використанні, являють собою довгу сталеву трубку зі зручною прогумованою ручкою з квадратним розширенням внизу, в ньому зроблено округле поглиблення, яке відповідає необхідному діаметру прутка, що згинається. Ключі Afacan(ручні) призначені для згинання арматури діаметром від 10 мм до 32 мм, що вже встановлена в будівельних конструкціях.

Данну продукцію можливо замовити в онлайн-магазині станків для гнуття арматури Халбуд.

Згинання арматури своїми руками

Люди з ручним інструментом використовують підручні засоби, щоб успішно впоратися з поставленим завданням. Існує кілька дуже простих способів зігнути арматуру діаметром до 12 мм (для невеликого будівництва). Ось кілька дуже простих методів:

1.Затисніть арматуру в лещатах. Прикріпіть до вільного кінця трубу. Зігніть трубу, використовуючи її як важіль.

2. Затисніть два кути паралельно один до одного, залишивши необхідний зазор. Вставте арматуру в проміжок і зігніть в потрібному напрямку.

3. Просвердліть у металевій пластині два отвори на відстані 15 см один від одного і вкрутіть два болти, залишивши різьблення 15 мм. Вставте арматуру по діагоналі між болтами та зробіть необхідні рухи.

Необхідно дотримуватись правил безпеки! Чим товщі пруть, тим більше зусилля потрібно його деформації. Тому перед початком роботи захистіть руки та тіло від травм.

Приготуйте заздалегідь:

- товсті рукавички або військові рукавички;

- Щільні штани та сорочки з довгими рукавами;

- Взуття із міцною підошвою;

- Захисні окуляри для захисту очей.

Оскільки кінці арматури часто бувають гострими, подбайте про те, щоб роззброїти арматуру, одягнувши захисний ковпак.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner