Кошик
219 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 14.06).

+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Безпека при роботі з верстатами для згинання арматури: поради та правила

Верстати застосовується доволі часто. Однак, оскільки це дуже серйозний інструмент, необхідно знати про основні заходи безпеки.

Головні моменти

Щоб працівник підприємства чи домашній майстер були в безпеці, потрібно дотримуватись правил щодо експлуатації агрегату. Важливо та пам’ятати про наступне:

  • одяг;
  • готовність приладдя;
  • особливості використання;
  • підготовка приміщення.

Все це допоможе якісно виконати поставлену задачу. Тепер слід розглянути більш докладно.

Одяг

В першу чергу спеціаліст має бути вдягнутий в спеціальний захисний одяг, використовуючи апарат для загинання арматури. При сильному тиску на металеву конструкцію може трапитись різне. Наприклад, тонке залізо відскочить та пошкодить руку, ногу або інші частини тіла. Також варто захистити очі спеціальними окулярами, які утримають осколки.

Початок роботи

Перед початком роботи обов’язково перевіряється справність інструменту. Потрібно подивитись, чи достатньо міцно він зафіксований на поверхні, де будуть здійснюватися маніпуляції з арматурою. Також слід переконатися, чи всі запчастини агрегату прикріплені одна до одної. Краще, якщо огляд проведе експерт, який добре знає, як має виглядати готовий до застосування пристрій.

Огляд інструменту

Окрім основних технік безпеки також необхідно грамотно використовувати приладдя. Верстат арматурогиб повинен підходити по діаметру до оброблюваного заліза. Неправильно виставлений розмір на частині загрожує пошкодженням конструкції та нанесенням травм працівнику. Майстер має приміритись та впевнитись в справності та налаштуваннях. 

Інші особливості

Важливо, щоб спеціаліст мав навички праці з пристроєм. Таким чином, він швидко та якісно виконає завдання, й замовник і він будуть задоволені результатом. Плавне приведення агрегату в дію виключає випадки травмування майстра. Не потрібно робити різких рухів, щоб не пошкодити арматурогиб Afacan та не вивернути руку. В цій справі поспішати не варто. 

Підготовка приміщення та додаткові рекомендації

Бригадир, власник майстерні й спеціаліст перед початком повинні ретельно підготувати приміщення. Поруч з приладдям не має знаходитись сторонніх речей, які будуть тільки заважати. Арматуру під час приведення в дію верстату слід міцно тримати. Схопившись та натиснувши на інструмент він може вислизнути та вдарити. Спеціальні рукавиці, що не ковзають, допоможуть ухватити об’єкт. 

Ми пропонуємо високоякісні товари для роботи з арматурою. Важливо, щоб майстер правильно здійснював всі заходи, тоді буде максимальний ефект. 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner