Кошик
222 відгуків
+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Якої довжини вибрати трап для душу

Душовий трап часто використовується в сучасних ванних кімнатах. Він дає змогу втілювати в реальність проєкти будь-якого рівня складності, економити простір, створювати комфортні умови для маломобільних груп. Додатково слід зазначити, що коштує така сантехніка недорого і має досить простий метод встановлення. 

Підлогові трапи для душу запобігають такій проблемі, як утворення застою, вони ведуть рідину прямо в каналізацію і дають змогу підтримувати високий рівень безпеки, гігієни. Усе це можна отримати, якщо правильно підібрати конструкцію.

Що розуміють під душовим трапом

Це злив для душу під плитку. Дозволяє затримувати неприємні запахи, які іноді виходять із системи, запобігає проникненню бактерій у кімнату, але головне призначення - це відведення рідини. Більше не потрібен класичний піддон або велика душова кабіна. Трап - це зручно, практично. Він складається з головного корпусу і труб.

Є різні види зливів. Вони відрізняються за зовнішніми характеристиками й оснащенням.

Можна виділити такі типи:

  • класичний;
  • сифонний;
  • лінійний;
  • ґратчастий;
  • універсальний.

У класичного присутня крива труба. Вона створена спеціально, щоб можна було вловлювати рідину, утримувати її. Ще такий трап називають конструкцією з мокрим затвором. Зазвичай виробники створюють її з нержавійки або пластику.

Сифонна модель відрізняється наявністю вбудованого сифона. Так виходить вловити більше води, плюс у кімнаті не буде неприємних запахів.

Лінійний трап нагадує пряму решітку. Його ще називають канавкою. Розташовується вздовж всієї душової кабіни, у нього є комбінований затвор. Таке рішення в дизайні має дуже стильний вигляд.

Решітчастий доповнений сіткою або решіткою. Плюс у тому, що цей формат вловлює велике сміття, волосся, захищає каналізацію від засмічень.

Універсальні моделі підходять для всіх видів душа і навіть тих, що не облаштовуються піддоном.

Як вибрати довжину трапа

Какой трап для душевой купить? Выбор зависит непосредственно от индивидуальных характеристик ванной комнаты. Важно сделать замеры, изучить систему канализации и уже после этих вычислений подбирать длину.

Рекомендуется брать немного больше, чем требуется, чтобы был запас для неожиданных ситуаций. От этого показателя зависит качество отвода воды. Главное – обеспечить полноценную герметичность.

    

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner