Кошик
220 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (24.06).

+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Арматурогиб - як користуватися

Один із головних елементів будівництва - це арматура. Стосується не тільки наземних, а й підземних конструкцій. Її активно застосовують для створення трубопроводу, різних надійних металевих споруд, каркасів. Головне - правильно взаємодіяти з матеріалами, оскільки існує низка правил. Якщо порушити металеві властивості, то характеристики будуть втрачені. Як змінити форму? Існує спеціальний верстат для згинання арматури. Його ще називають арматурогибом.

Головні особливості верстатів

Вони бувають ручними або електричними. Перші складаються з основи, робочого важеля, роликових елементів, коштують недорого, мобільні, дають змогу справлятися з невеликими навантаженнями. Якщо йдеться про електричні моделі, то вони потужні і підходять для безперервної експлуатації. З ними вийде одночасно зігнути відразу кілька прутів. Гарантована висока швидкість роботи, продуктивність.

Стандартне пристосування для згинання арматури відрізняється автономністю, мобільністю, простим застосуванням, невеликою вагою. Втрата міцності арматури не перевищує 10%. Такий мінімум є допустимим.

Принцип роботи арматурогиба

Функціонують як дорогі, так і дешеві моделі за однією аналогією. Конструкції формуються з декількох валів. Перший завжди відповідає за кріплення прута під конкретним кутом, а другий займається безпосередньо вигином. Третій захищає виріб від непотрібної деформації, оскільки головне - дотримуватися заданої форми. 

Важливо не робити помилок, які можуть призвести до втрати міцності. Заборонено гріти арматуру за допомогою зварювання або надрізати, особливо якщо йдеться про місце вигину. Це призведе до псування матеріалу і його не можна буде задіяти в експлуатації відповідно до стандартів.

Етапи згинання арматури:

  • Встановлення прута. 
  • Фіксація біля першого вала.
  • Переміщення арматури так, щоб точка вигину потрапила на опорний вал.
  • Здійснення згинання.

Переважно потрібно, щоб роботами займався професіонал. Ручні верстати для арматури високопродуктивні, універсальні, але для їх експлуатації потрібні знання, навички.

Моделі, оснащені електронікою, все одно вимагають втручання фахівця. Важливо контролювати весь робочий процес, але система загалом прискорює виконання завдання в кілька разів і ідеально підходить для потокового виробництва або будівництва, де потрібне виконання конкретної норми і дотримання термінів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner