Кошик
220 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 24.06).

+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Як вибрати за кольором пакети для утилізації медичних відходів

Грамотний підхід до утилізації відходів медичного призначення починається з правильного вибору пакетів, орієнтуючись на колір. Сьогодні можна купити пакети для медичних відходів з різними видами маркування, що допомагає в правильному сортуванні. Плюс: виключено ризик контакту з небезпечними речовинами, що запобігає забрудненню навколишнього середовища.

Колір пакетів для відходів

Сьогодні медичні пакети представлені в таких варіантах кольорового маркування:

  • білі;
  • жовті;
  • червоні;
  • чорні.

Тепер детальніше. Пакети білого кольору використовують для утилізації сміття, яке не контактувало із зараженими речовинами або об'єктами. Показовими прикладами виступають харчові відходи, папір, канцелярія.

У пакети жовтого кольору наші експерти рекомендують збирати сміття, що має класифікацію "потенційно небезпечне". Це обладнання або матеріали з лабораторій, моргів, маніпуляційних або операційних.

Якщо відходи контактували із зараженими об'єктами або вірусними інфекціями, для їхньої утилізації потрібно використовувати пакети червоного кольору. Вкрай небезпечні речовини обов'язково маркуються, що допомагає уникнути потенційного зараження.

Медичні відходи, у складі яких міститься ртуть, свинець або інші небезпечні матеріали, потрібно утилізувати в пакети чорного кольору. Альтернатива - темно-синє забарвлення. Також допускається зберігання небезпечних відходів у спеціальних ємностях, виготовлених з інертних матеріалів, що виключає ймовірність розвитку хімічних реакцій. 

Важливий момент: працювати з медичними відходами, поміщеними в червоні або чорні мішки, можна тільки в спеціальному захисному одязі. Для їх транспортування використовується обладнаний транспорт. 

Загальні вимоги 

Незалежно від кольору, мішки для збору медичних відходів мають бути виконані зі щільного полімерного матеріалу. Мінімальна товщина - 20 мікрон, що виключає ймовірність пошкодження цілісності при механічному навантаженні. Для правильної організації процесу утилізації наші експерти рекомендують вибирати пакети відповідно до обсягів відходів. Є можливість підібрати варіанти від 6 до 110 літрів. Обов'язкова умова - наявність стяжки для фіксації, що допомагає запобігти ймовірності зараження. 

Важливо: правильний підхід до вибору пакетів, враховуючи особливості медичних відходів, це вимога техніки безпеки, а не примха.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner