Кошик
220 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (24.06).

+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Правила утилізації відходів класу Б

Збір та утилізація медичних відходів, які несуть небезпеку зараження для людини і навколишнього середовища, регламентований спеціальними правилами і санітарними нормами. Однією з обов'язкових умов виступають пакети для збору відходів класу б. Завдяки щільному полімерному матеріалу і наявності фіксувальних стяжок, є можливість оперативно зібрати і транспортувати небезпечні відходи. Плюс: використання спеціальних мішків підвищує зручність роботи з небезпечними матеріалами і речовинами, що допомагає скоротити час перебування персоналу в безпосередній близькості від них. 

Особливості утилізації

Важливий момент: перед тим як розпочати утилізацію небезпечних медичних відходів, обов'язковою умовою виступає їх знезараження. Необхідність у проходженні процесу дезінфекції прописується правилами роботи медичного закладу. Особливості залежать від виду відходів та їхніх обсягів. 

Серед популярних дезінфекційних рішень можна виділити:

  • використання спеціального обладнання (низку небезпечних речовин вдається нейтралізувати під дією високих температур);
  • робота з електромагнітними полями (залежно від типу відходів, перебування в сильному електромагнітному полі допомагає знизити рівень потенційної небезпеки при контакті);
  • хімічна обробка (мішки для відходів класу б обробляються спеціальними хімічними речовинами, що мають дезінфікуючі властивості). 

Залежно від особливостей роботи установи медичного призначення, є можливість знезаразити відходи класу Б на місці (за умови використання спеціально обладнаних приміщень). Альтернативний варіант: залучення фахівців сторонніх організацій, що забезпечують централізовану дезінфекцію при використанні сертифікованого обладнання. 

Види утилізації

Оптимальним варіантом ліквідації відходів класу Б є спалювання в спеціально обладнаних печах. Під впливом високих температур вдається впоратися з більшістю небезпечних речовин і мікроорганізмів. Альтернативний варіант: утилізація на полігоні. У цьому разі пакети відходи класу б закопують на спеціально підготовленому майданчику. Важливо вибрати місце далеко від населених пунктів і тваринницьких господарств. 

Оцінка наших експертів: правильний підхід до утилізації небезпечних медичних відходів - гарантія захисту навколишнього середовища.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner