Кошик
222 відгуків
+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Чим відрізняється душовий лоток від душового трапа

Якщо ви хочете встановити душ, вам знадобиться трап або спеціальний лоток. Можна вибрати будь-який варіант із двох, однак перед цим слід ознайомитися з усіма відмінностями між ними.

Для чого потрібні душові трап і лоток

Коли ви встановлюєте душову кабіну, одним з основних моментів, яким необхідно приділити велику увагу, є злив води в каналізацію. Якщо не забезпечити його, є великий ризик затоплення сусідів, появи цвілі і просто некоректної роботи душа.

Допомагають відразу два пристосування - трап і лоток для душової кабіни.

Якщо в душі злив йде через спеціальний отвір (або кілька), то така конструкція називається трапом. Зазвичай він непомітний, що дає змогу використовувати його в дизайнерських ванночках. Його також можна прикрити плиткою, щоб його зовсім не було видно. Трап з'єднується відразу з каналізацією через стік, від пропускної спроможності та ширини якого залежить швидкість скидання води з душу в загальну систему.

Лоток для душової кабіни являє собою нескладну конструкцію, основною частиною якої є жолоб. Він збирає воду з душової кабіни, а вже після вона йде в каналізацію. Лоток більш помітний, ніж трап, але швидше пропускає через себе невеликі обсяги води.

Головні відмінності між лотком і трапом для душової кабіни

На відміну від такого пристосування як душовий трап лоток відрізняється за кількома ознаками:

  • трапи душові коштують дорожче лотків - пов'язано це зі складністю конструкції, а також з більшою кількістю матеріалів для його створення;
  • лотки швидше пропускають воду через себе, що дає змогу уникнути калюж і непотрібної вологості у ванній;
  • трапи прослужать на кілька років довше - вони створені з розрахунком постійного контакту з водою, а також менше пошкоджуються від великого тиску;
  • з лотками буде менший шанс виникнення плісняви і грибка, а також їх легше обслуговувати і ремонтувати;
  • трапи в середньому мають більшу пропускну здатність, а також більш ефективні для широких душових кабін;
  • монтаж лотків легший, ніж трапів.

Вибір потрібної вам конструкції має залежати від потреб - насамперед від того, під що створена куплена душова кабіна. Перед пошуком лотка або трапа обов'язково прочитайте відповідну документацію та ознайомтеся з усіма їхніми відмінностями. Тільки так ви зможете користуватися душем без проблем.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner