Кошик
219 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Де мають бути встановлені контейнери для сміття

Встановити навіть прості пластикові контейнери для сміття перед своїм будинком не можна без дотримання низки правил. Вони встановлені як законодавчими органами, так і постановами місцевих ЖКГ. Ось що слід знати перед встановленням сміттєвих контейнерів, якщо ви не хочете потрапити в неприємну ситуацію.

Де можна поставити звичайний сміттєвий контейнер перед житловим будинком

Якщо ваш під'їзд або весь будинок хоче власний контейнер для побутового сміття, СанПін виставляє низку вимог для такої ситуації. Так, наприклад, існують такі обмеження, за якими слід встановлювати сміттєвий контейнер:

  • якщо поруч розташована державна або приватна установа з охорони здоров'я, сміттєвий контейнер не повинен знаходитися до неї ближче ніж на 50 м;
  • якщо поруч розташовані сквери, парки, зони відпочинку, майданчики для дітей або занять спортом, смітник має бути на відстані не менше ніж 20 м від них;
  • у разі встановлення сміттєзбірника надземним способом, він повинен займати загальною кількістю 4000 м²;
  • якщо сміттєзбірник встановлюється під землею, розмір санітарної зони може бути зменшений;
  • категорично забороняється встановлювати сміттєві контейнери поруч із тротуаром, пішохідними доріжками, великими автомагістралями або на вузьких вулицях;
  • якщо поруч розташовані річки, ставки, природні джерела води, ліси та заповідники, встановлення контейнерів має бути обумовлене природоохоронними установами.

В інших випадках, поки ви узгоджуєте місце його розташування з уповноваженими органами та дотримуєтесь норм СапПіН 42-128-4690-88, ви можете встановити контейнери для сміття за квітами під вашим житловим будинком.

Інші вимоги до встановлення сміттєвих контейнерів

Встановити сміттєві контейнери можна не тільки біля житлових будинків - це передбачено законом.

Так, якщо на окремій ділянці відбувається будівництво і бригаді потрібен контейнер для будівельних відходів, у такому разі дозволяється встановити тимчасове звалище. Воно може використовуватися не більше однієї доби, після чого його мають ліквідувати, а сміття утилізувати відповідним чином.

Якщо сміттєвий контейнер хочуть встановити перед торговельною точкою чи розважальним комплексом, то це дозволено. Однак обов'язково дотримуйтеся правила 30 м - саме такої відстані від сміттєзвалища до об'єкта має бути дотримано в будь-якому разі.

Дотримуйтесь цих правил, і тоді ви не матимете проблем із законом чи поліцією.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner