Кошик
220 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 24.06).

+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Як називається контейнер для будівельного сміття

Баки та інші конструкції, що використовуються для зберігання сміття на будівництві, мають кілька відмінностей від побутових сміттєвих баків. Насамперед це стосується їхньої назви.

Як називається контейнер або бак для побутового сміття

Хоча у таких смітників, як контейнери для побутових відходів з кришкою, є багато застосувань, для ділянок з будівельними роботами потрібні більш вузькоспрямовані баки. Їх називають бункерами, через їхній зовнішній вигляд, наявність нижньої заслінки і загальну міцність. Виконано контейнери виключно з міцного металу.

Вони відносяться до другого типу сміттєвих контейнерів, і, на відміну від смітників біля житлових будинків, їхнє вивезення здійснюється тільки за необхідності, а не на регулярній основі. Такий контейнер ударостійкий, легко вміщує багато будівельного сміття і практично неможливо його пошкодити навіть під час подій зі спецтехнікою. Складати сміття в бункер дуже просто завдяки конструкції, але при цьому з нього нічого не вивалюється.

Якщо ж будівельні відходи у великій кількості, і вони великі, але при цьому легкі, їх викидають у великі контейнери з металу, які трохи відрізняються від бункерів. Особливої назви вони не мають, але використання такої конструкції може мати велике значення на будівництві. Насамперед у них залишають залишки рулонів від різних паперових виробів, наприклад, шпалер, пластикові пакування від будівельних матеріалів та пляшки, поліетилен. Такі баки дуже високі, тому об'ємом вони можуть бути до 40м3.

Які бувають сміттєві баки на будівництві та плюси їх використання

Є кілька різних моделей бункерів. Насамперед вони відрізняються за матеріалом. Виготовляють баки тільки зі сталі, зазвичай двох видів - оцинкованої та нержавійки. Це необхідно тому, що будівництво може тривати кілька років, і замінювати контейнер на новий кожен дощовий сезон просто не вигідно. Тонкі пластмасові контейнери для сміття просто не витримають важких умов будівництва.

Також різняться моделі за розміром. Невеликі баки можуть бути близько 6 м3 і 8 м3 - вони можуть складати негабаритні відходи та упаковки. Середні бункери зазвичай бувають близько 10-25 м3. Найбільші, металеві контейнери під легке, але велике сміття, починаються від 30 м3.

Остання класифікація бункерів - вони відкриті або закриті. Розрізняють ці дві категорії за наявності кришки або верхньої стінки бака.

Крім великої різноманітності моделей у бункерів і металевих баків для відходів з будівництва є й інші переваги:

  • є додаткові ребра жорсткості;
  • не іржавіють;
  • можуть витримати кілька років будівництва;

 

  • зручно вивозити сміття.

Сміливо купуйте їх для будівельних робіт - без них позбуватися залишків будматеріалів буде важко.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner