Кошик
222 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Будівельні інструменти в інтернет-магазині Halbud

Сталь є основним матеріалом для виготовлення армувальних елементів, яким властива висока міцність. Під час будівництва залізобетонних конструкцій часто необхідно обробити арматурні стрижні. Для цього можна використати інструмент по металу, який довів свою ефективність та універсальність. Верстати потрібні для ремонтних та будівельних робіт, виробничих операцій та побутових завдань. Наш інтернет-магазин пропонує купити станок для гнуття арматури, а також інші типи інструментів.

Асортимент інструментів у інтернет-магазині Halbud

В інструментів та ручних станків для гнуття та різки арматури широка сфера застосування. Такі знаряддя незамінні у будівництві, на виробництві та ремонті в цілому. Проте найбільшого поширення вони набули на будівельних ділянках і серед бригад, які виконують роботи з армування та бетонування.

Верстати для різання та загину арматури допомагають уникнути потреби придбання інших складних агрегатів та дорогого обладнання. Вони прості за конструкцією та зручні у роботі: зберігання знаряддя не займе багато місця. Умовно інструменти будівельні у нашому інтернет-магазині можна розділити на дві групи.

  1. Електричні та ручні верстати для різання та згинання арматури. Як правило, це стаціонарне знаряддя, яке потребує наявності кваліфікованого персоналу й виділення окремого місця.
  2. Інші інструменти. Така група застосовується при виконанні невеликого обсягу робіт і в процесі припасування металевих конструкцій за місцем їх монтажу. Інструменти не потребують електричної енергії, оскільки розраховані на ручне використання.

Леза для станків мають недовгий строк використання. Рекомендовано додатково придбати цей товар, особливо при будівництві великих споруд та інших об’єктів. 

Технологія різання та гнуття арматури за допомогою інструмента інтернет-магазина Halbud

Різання арматури виконується за допомогою застосування болторізів або ручного верстата. Зазвичай процес вибору обладнання для такої задачі визначається діаметром оброблюваного матеріалу. При обробці арматури до 12 мм бажано використовувати болторіз. Якщо товщина сягає понад 12 мм, то вигідніше придбати станок для різання арматури у нашому інтернет-магазині.

В обох випадках процес діяння на метал здійснюється за допомогою системи важелів, що збільшують силу в декілька разів. Функцію різання виконують ножі з міцного металу, які необхідно час від часу змінювати. Зазвичай для робіт на будівництві замовляють як ручний, так і стаціонарний інструмент.

При гнутті арматури використовують ручні ключі або станки, які також можуть бути встановлені на виробництві. Під час роботи з електричними та гідравлічними верстатами необхідно поводитися максимально обережно. Програма згинання деяких моделей такого типу інструменту дозволяє виробляти кронштейни, петлі, клепані деталі тощо.

Переваги інструменту в інтернет-магазині Halbud

Ми займаємося продажем знаряддя від провідних виробників з доставленням по всій Україні. Наші ціни на будівельний інструмент залишаються доступними для багатьох клієнтів. Користувачі виділяють головні переваги знаряддя для різання та гнуття арматури.

  1. Зручне керування стаціонарного обладнання. Параметри роботи регулюються за допомогою панелі з кнопками.
  2. Точність та швидкість регулювання. За хвилину можна перелаштувати параметри під різні розміри матеріалу.
  3. Висока продуктивність. Верстат для гнуття арматури викривляє стрижень великого діаметра за лічені секунди. 

Якщо ви бажаєте придбати інструмент на вигідних умовах, звертайтеся до нас. Консультанти завжди раді допомогти та дати поради по товару щодо його раціонального використання. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner