Кошик
221 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 26.06).

+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Верстати для ручного згинання та різання

Ручні металозгинальні та різальні верстати – це промислові інструменти, що використовуються робітниками в різних галузях промисловості, включаючи металообробку, будівництво та ремонт. Ви можете з легкістю купити ручний згинальний верстат для арматури на перевіреному роками сайті halbud.

Ручні верстати

Основні типи ручних верстатів та різне обладнання для різання арматури та її згинання:

  1. Гідравлічні ручні металозгинальні верстати. Ці верстати потребують гідравлічного механізму для згинання металевих листів. Вони можуть гнути металеві листи товщиною до 3 мм та шириною до 1,5 м.
  2. Ручні верстати для згинання металу. Ці верстати можуть згинати метал товщиною до 1 мм та шириною до 1 м. Зручні для домашнього використання, але можуть бути складними для виконання важких робіт. Добре виконують процес згинання при відносно невеликому обсязі роботи. Низька вартість, порівняно з механічними верстатами для згинання арматури. Легка вага, що робить їх дуже мобільними на будівельних майданчиках, де ручні трубогиби арматури повинні часто змінювати розташування.
  3. Ручні металорізальні верстати. Верстат для різання арматури ручний товщиною до 1 мм та шириною до 1 м використовується для різання шаблонів, форм і деталей.

Під час вибору верстата для ручного згинання та різання металу необхідно враховувати розмір і товщину оброблюваного матеріалу, а також додаткові функції, такі як гнучкість і регульована довжина різання.

Верстати для згинання арматури – незамінний помічник для компаній, яким постійно потрібно гнути арматуру під різними кутами. Гнучкі верстати можуть гнути арматуру діаметром до 65 мм, згинати кілька арматур одночасно й виконувати кілька операцій за хвилину. Основним елементом згинального верстата є особливе згинальне колесо зі спеціальними отворами для згинальних штифтів. Ручні, механічні та електричні верстати для згинання арматури дуже мобільні й не займають багато місця. На багатофункціональний ручний згинальний верстат для арматури ціна не є захмарною.

Використання подібних верстатів

Верстати, за допомогою яких згинають і ріжуть метал вручну, можуть використовуватися, наприклад, у різних галузях промисловості, це:

  • металообробка;
  • ремонт;
  • будівництво.

Ручні верстати для згинання та різання металу – корисний інструмент для виконання широкого спектра завдань. Вони дозволяють створювати високоточні, гнучкі металеві форми та деталі. Під час використання ручних металозгинальних та різальних верстатів необхідно дотримуватися правил техніки безпеки та виробничої санітарії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner