Кошик
192 відгуків
+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Суміші для ремонту бетону

Бетон – універсальний та популярний матеріал у будівництві, оскільки має довгий строк служби. Але з часом експлуатації він виходить з ладу, тобто з’являються тріщини, нерівності в поверхні. Проте є можливість відремонтувати всі недоліки за допомогою спеціальних товарів, наприклад, суміші для ремонту бетону – матеріалу, якому притаманний склад піску та портландцементу, через те що присутні додаткові добавки покращують пластичність.

Характерні види сумішей

В магазинах присутній великий вибір та асортимент сумішей. Для правильного вибору товару потрібно чітко знати, для чого він буде призначатися. Щоб уникнути неприємних наслідків, необхідно купувати якісний товар. Суміші використовуються за таким призначенням: 

 • відколи на поверхні;
 • тріщини понад 0,3 мм;
 • порожнечі та отвори в бетоні;
 • вибоїни та інші нерівності.

Будматеріал підходить для різного бетонного покриття. Цементна суміш для ремонту бетону дуже гарно допомагає тому, що не завжди є можливість повністю замінити бітумне покриття.

Плюси сумішей

Матеріал для відновлення покриття – це дуже гарна можливість без ускладнень зробити оновлення, не прибігаючи до глобальних витрат коштів. Суміші відрізняються за ціною, функціональними можливостями та якістю. Бетонні суміші мають такі ремонтні властивості:

 • відновлення цілісного покриття;
 • зміцнення бетонної поверхні;
 • мають морозостійку властивість;
 • широко використовуються для робіт зовнішнього типу;
 • водостійкий матеріал;
 • мають паропроникну структуру;
 • продовжують строк експлуатації бетонних конструкцій.

Універсальні суміші для ремонту бетону є гарним та швидким розв’язуванням мінімальних проблем у побуті. За якість товару можна не хвилюватися, через те що виробники надають гарантійні листи з усіма характеристиками.

Класифікація

Класифікують будівельні суміші для ремонту бетону за двома типами: сухі та ливарні. Суха суміш для ремонту бетону використовується в побуті, де є сильна вологість та морози. Перед початком роботи з таким типом потрібно розвести порошкоподібну масу з чистою водою та замісити розчин.

Ливарна суміш для бетону має консистенцію готової пасти, яка широко використовується для зміцнення та вирівнювання поверхонь горизонтального виду. Герметичність певного засобу не дає усадки. За ціновою категорією такий вид стоїть у перших рядах. За складовою консистенцією такі суміші поділяють на три групи: 

 • багатокомпонентні, мають в складі сполучення полімерних частин;
 • монокомпонентним сумішам притаманні мінеральні елементи;
 • двокомпонентні складаються із синтетичних наповнювачів.

Кожній суміші притаманний свій час висихання. Для миттєвого результату в короткі строки гарно підходить речовина зі швидким ефектом висихання. Для цього потрібно обробити поверхню матеріалом, і після тридцяти хвилин все буде готово. Після таких процедур можна спокійно ставити на бетонні поверхні різні важкі установки.

Купівля та доставлення

Купити суміш для ремонту бетону можна в спеціальному ремонтно-будівельному магазині HALBUD. Консультанти надають всю необхідну інформацію та додаткові характеристики, а також допомагають з оформленням замовлення. В описі є можливість подивитися гарантійні листи за певним видом товару індивідуально. Функція відгуків на сайті дає можливість дізнатися додаткові та правдиві відомості від споживачів. Доставлення працює швидко по всій країні. Відправник онлайн-магазину гарантує надійність та цілісність надходження товару до пункту видачі. Якщо ви робите замовлення вартістю від 10 000 грн, доставлення безплатне.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner