Кошик
192 відгуків
+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Добавки для бетону

Бетон – штучний матеріал, завдяки якому виконується більшість будівельних робіт. Матеріалу притаманні такі компоненти: вода, цемент і різноманітні наповнювачі. На цю мить ринок побуту наповнений різноманітними добавками. Вони мають різні складові властивості. Завдяки їхнім властивостям є можливість покращити технічний стан бетону. Добавки помножують строк використання бетону, протистоять воді, роблять його стійким до морозів, збільшують міцність. Сприяють економії цементу. Кожна добавка індивідуальна та має свій персональний склад. Тому перед використанням необхідно прочитати інструкцію та подивитися її складники. З точністю та обачністю використовувати поради з інструкції, через те що це вплине на подальший строк експлуатації.

Детальні характеристики добавки для бетону 

Безпосередньо розібратися в добавках трохи складно новачку, але за допомогою консультації працівників магазину можна підібрати відповідний товар. Його класифікують за механізмом дії та призначенням. Гарно відрекомендували себе добавки, які мають такі властивості:

  • протиморозивні;
  • гідроізоляційні;
  • армувальні;
  • рухливі та пластичні;
  • прискорене затвердіння.

Протиморозивні є гарною альтернативою для більшості регіонів в нашій країні. Таким чином вони посилюють бетон і надають йому стійкості до корозії. Допомагають вести ремонтні роботи в зимовий період. Купити морозостійкі добавки для бетону можна в будівельних магазинах. Гідроізоляційні застосовуються з метою підвищення водовідштовхувальних властивостей бетонного покриття. Армувальні покращують бетонну конструкцію. Рухливі та пластичні використовують для збільшення плинності розчину.

Прискорене затвердіння є дуже важливим елементом, використання прискорювачів дозволяє надати бетонній суміші міцності та стійкості. Добавка в бетон для міцності суттєво змінює стан показників в кращу сторону, через те що допомагає заздалегідь перешкоджати негативні наслідки. 

Придбання бітумної добавки

Купити добавки в бетон для швидкого схвачування можна в спеціальному магазині HALBUD. Продавці надають всю можливу інформацію та за необхідністю документи, які свідчать про якість товару. Можливо замовити доставлення добавки до самого дому або до пункту видачі. Перевагою є те, що в онлайн-магазині є можливість прочитати всю інформацію детальніше та ознайомитися з відгуками покупців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner