Кошик
219 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 14.06).

+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Контейнер для медичних відходів

Контейнери для утилізації медичних відходів

Для функціонування приватного або державного медичного закладу необхідна відповідна одноразова ємність для утилізації медичних відходів. Такі контейнери використовуються для забезпечення безпеки як персоналу, так і пацієнтів. Розповідаємо все про те, як вибрати відповідні вам моделі і на що потрібно звернути увагу насамперед.

Переваги контейнерів для відходів

Практично будь-яка урна для медичних відходів повинна мати велику низку переваг і особливостей, що дасть змогу лікарям використовувати її з комфортом. Серед основних можна виділити:

  • зручну систему відкривання. Завдяки цьому не буде ризику поранитися через необхідність довго возитися з кришкою. Такі моделі дадуть змогу забезпечити безпеку і комфорт використання;
  • спеціальні зубці для зняття голок. Практично обов'язковий пункт у сучасних ємностях, куди скидаються використані голки та інструменти;
  • додаткові індикатори заповнення. Важливий елемент зручності, який дасть змогу не відкривати зайвий раз контейнер і не міняти його в терміновому порядку.

Завдяки всьому цьому ви зможете використовувати ємності в лабораторіях, маніпуляційних кабінетах, у процедурних приміщеннях та операційних відділеннях.

Як вибрати контейнер для медичних відходів

Насамперед необхідно подбати не тільки про вибір відповідних вам ємностей за кількома критеріями, а й про достатній обсяг таких контейнерів у лікарні. Завдяки цьому ви зможете контейнер для утилізації голок купити за максимальною оптимальною ціною і забезпечити всіх співробітників потрібною кількістю.

Ви також повинні враховувати:

  • розмір. Найменші можуть містити всього 400 мл відходів, але є і гігантські баки до 60 літрів;
  • форму. Є кубічні, трапецієподібні, циліндричні та інші ємності, залежно від призначення і зручності;
  • матеріал. У більшості випадків використовується поліпропілен;

Враховуйте також і колір, яким здебільшого позначають предмети, що знаходяться всередині контейнера.

Як замовити ємність для медичних відходів

Рекомендуємо просто зараз зателефонувати за номером телефону, щоб наші фахівці змогли відповісти на всі ваші запитання. Допоможемо вам вибрати контейнери, які підходять для вашого виду діяльності та відповідають вашим вимогам, побажанням і бюджету. Також оформимо швидку доставку в будь-яке місто України, щоб ви змогли почати користуватися продукцією з якісних матеріалів найближчим часом.

Не економте на безпеці пацієнтів і співробітників - обирайте тільки якісну продукцію прямо з каталогу нашого інтернет-магазину!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner