Кошик
219 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Пакети для утилізації медичних відходів

Практично кожна лікувальна установа з великим спектром послуг потребує пакети для утилізації медичних відходів, які необхідні для захисту персоналу та пацієнтів. Такі мішки можуть бути різного виду і функціоналу, а також кольору, об'єму і відрізнятися за додатковим оснащенням. Розповідаємо все про те, як вибрати відповідну модель під свої завдання.

Навіщо потрібні пакети для медичних відходів

Насамперед купити пакети для медичних відходів потрібно через небезпеки, які несуть у собі біологічні рідини, різні шприци, голки. Близько 15% таких відходів є небезпечними як для людей, так і для екології. Саме тому їх збиранням, зберіганням і подальшою утилізацією потрібно займатися комплексно.

Особливості пакетів для медвідходів

Головна особливість полягає в тому, що пакети для медвідходів мають високу щільність стінок. Завдяки цьому один мішок може витримувати до 20 кг відходів, а значить залишатися безпечним для оточуючих. Міцність також забезпечується подвійним швом на дні, який дасть змогу спростити ще й збір. Це обов'язковий продукт, який завжди має бути присутнім у різних медичних установах у великих кількостях.

Розрізняють чотири види:

  • клас А. Білі моделі найчастіше користуються популярністю при зборі безпечних відходів;
  • клас B. Червоні пакети використовуються найчастіше в лікарнях. Усередині небезпечні відходи на кшталт голок, шприців, ампул, пробірок, тканин, органів;
  • клас C. Жовті моделі необхідні для токсичних відходів. Усередині можуть міститися важкі метали, ртуть;
  • клас D. Чорні варіанти необхідні для небезпечних відходів, які поширюють радіацію.

Обираючи відповідні вам моделі, рекомендуємо звернути увагу не тільки на вартість, а й якість виробу. Завдяки цьому ви точно зможете вибрати відповідні варіанти і почати їх активно використовувати.

Переваги використання пакетів для медичних відходів

Серед головних переваг можна виділити:

  • можливість забезпечити безпеку для пацієнтів і персоналу;
  • зручне зберігання, сортування та утилізація небезпечних відходів;
  • необхідність за всіма правилами їх використовувати для нормального функціонування закладу.

Рекомендуємо вже зараз зателефонувати за номером телефону, щоб наші фахівці змогли вас проконсультувати. Відповімо на всі запитання і допоможемо вибрати відповідні вам пакети під рід діяльності, особливості та бюджет!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner