Кошик
220 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (24.06).

+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Медичні рукавички

Медичні рукавички: обов'язковий компонент у медичній справі

Найчастіше на рукавички медичні оглядові ціна більш ніж оптимальна, а тому економити не доводиться. Головне обрати надійного постачальника, який зможе забезпечити потреби лікувального закладу. Розповідаємо все про те, як вибрати медичні рукавички і на що потрібно звернути увагу насамперед.

Типи медичних рукавичок

Кожна упаковка рукавичок медичних призначена для певного роду процедур і операцій. Відмінності є як у використанні матеріалів, так і в зовнішньому вигляді виробу. Ось найбільш поширені варіанти:

  • латексні. Найчастіше використовуються в медичній сфері. Відмінно тягнуться і не ковзають;
  • нітрилові. Виготовляються із синтетичної гуми. Це найкраща альтернатива для тих, хто може відчувати алергічні реакції; 
  • поліетиленові. Хороший варіант для захисту від бруду, вологи, мікроорганізмів.

Головне - заздалегідь продумати сценарії використання, щоб за підсумком вибрати правильний варіант і успішно використовувати виріб.

Основні функції медичних рукавичок

Прості вироби необхідні через поширене застосування і забезпечення безпеки співробітників і пацієнтів. Вам необхідно замовити медичні рукавички в установу хоча б через необхідність захиститися від інфекцій, біологічних рідин і мікроорганізмів. Такий бар'єр допоможе лікарю залишитися здоровим і виконати свою роботу без побоювань.

Саме тому на робочому місці кожного лікаря повинні бути медичні рукавички. До того ж у достатній кількості, щоб лікар без проблем їх міняв за потреби.

Важливість медичних рукавичок

Головне також нестерильні медичні рукавички правильно використовувати, а значить знати конкретну інструкцію з надягання і застосування. Завдяки цьому ви зможете без проблем взаємодіяти з пацієнтом і нічим ні заразитися, ні поранитися. Також необхідно знати правила заміни:

  • якщо виріб пошкоджено;
  • у разі завершення контакту з пацієнтом;
  • для гігієнічних заходів.

В інших випадках рукавички повинні залишатися на руках лікаря. Рекомендуємо вже зараз подивитися каталог і вибрати відповідні вам варіанти. Ви також можете зателефонувати за номером телефону, щоб наші фахівці допомогли вам визначитися з найкращими моделями і розповіли про всі переваги.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner