Кошик
220 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 24.06).

+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Все для підлоги

У процесі будівництва часто потрібна маса матеріалів для створення якісної та міцної підлоги. Сюди входять герметики, анкери, укріплювачі бетону, праймери, захисні плівки тощо. Все залежить від того, які умови будуть у приміщенні, як здійснюється будівництво. Для того, щоб все це підібрати, слід регулярно відвідувати будівельні магазини. Однак зараз матеріали для ремонту промислових бетонних підлог можна придбати через інтернет. Цей спосіб швидкий, і за потреби можна звернутися до спеціалістів за порадою.

Як вибрати матеріали для промислових підлог

Застосування тих чи інших матеріалів під час створення промислової підлоги обумовлено експлуатаційними властивостями. Насамперед слід звернути увагу на низку факторів.

  1. Несуча здатність. Це означає здатність покриття протистояти всім навантаженням як статичним, так і динамічним, які здійснюватимуться на поверхню в процесі експлуатації.
  2. Рівень стирання. Цей параметр можна визначити лише за умов лабораторії.
  3. Рівність підлоги. Потрібно врахувати і загальну (для всього приміщення), так і локальну (в конкретних зонах).

Крім цього, при виборі варто вивчити пожежну безпеку і показники хімічної стійкості. Тільки після цього можна придбати матеріали, які потрібні для подальшої обробки.

Які матеріали використовують для промислової підлоги: особливості

Матеріали для промислових підлог бувають різними і виділяються залежно від зазначених особливостей основи.

  1. Ущільнювачі для бетону містить спеціальні хімічні речовини, які рівномірно заповнюють пори матеріалами, що не розчиняються у рідині. Вони підвищують рівень водонепроникності бетону та його марочності. Більш того, присадки здатні збільшити міцність основи, продовжуючи таким чином терміни експлуатації. Ущільнювачі бувають кварцовими, корундовими. Також продаються літієві речовини у рідкому вигляді.
  2. Герметики для швів використовуються для з'єднання двох елементів у місцях зазорів. Особливо часто застосовують для оздоблювальних матеріалів підлоги. Крім цього, є окремі види складів, які використовують не тільки для стикування швів, але і для ремонту бетонних покриттів. Вони відмінно заповнюють пошкоджену зону, захищаючи її від попадання вологи, забруднень та подальшого руйнування. Герметики бувають різних видів: силіконові, акрилові, комбіновані, поліуретанові та епоксидні. Залежно від особливостей матеріалу основи підбирається і відповідний склад.
  3. Епоксидні наливні підлоги – міцне покриття, яке виготовляють з епоксидних смол та таких присадок, як карбонові кислоти, діаміни, ангідриди і т.д. Цей матеріал часто застосовується для створення промислової підлоги, оскільки здатний витримувати сильні навантаження будь-якого типу.
  4. Рідка захисна плівка – спеціальний склад, який наносять на непористі матеріали. Він має високі захисні показники, здатний зберегти основу від механічних пошкоджень. Після висихання він залишається плівкою, яку його можна зняти (якщо потрібно) у будь-який зручний час.

Крім того, можна придбати декоративну штукатурку, барвники-затверджувачі для бетону, штампований бетон і т.д. Щоб підлога в промислових приміщеннях була міцною і довговічною, дуже важливо приділити увагу підбору матеріалів та зміцненню основи. Якщо цього не зробити, то незабаром доведеться проводити ремонтні роботи. 

Сьогодні купити суміш для ремонту бетону та будь-яку іншу продукцію можна на сайті нашого інтернет-магазину за демократичною вартістю. Ми пропонуємо лише перевірені матеріла, які відповідають стандартам якості та показали себе у роботі з хорошого боку. У разі потреби фахівці готові проконсультувати клієнтів у будь-яких питаннях та допоможуть придбати кращий варіант.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner