Кошик
192 відгуків
+380 (98) 917-91-66
+380 (63) 433-54-05
Розуміємо задачу – пропонуємо рішення!

Гідроізоляційні матеріали

Питання захисту від проникнення вологи виникає майже в кінці кожного етапу будівництва або ремонту. Але це не означає, що можна залишити даний процес без уваги. Головне завдання гідроізоляційних робіт – запобігання шкідливому впливу води, що фільтрує та омиває конструкцію, протистояння агресивній рідині.

Гідроізоляційні будівельні матеріали необхідні для фундаменту, підлоги, заснування стін та всередині кімнати. Відсутність або неякісно виповнена процедура загрожує появою плісняви, руйнуванням, пошкодженням попередньо зведених конструкцій.

Типи гідроізоляції

Повсюдне застосування обумовлює виникнення багатьох типів процесу.

 1. Антикорозійний. Протидіє агресивним хімічним компонентам рідини (забрудненні води від підприємств, мінералізована чи морська вода). Також ефективна від електрокорозії та несприятливого впливу атмосфери.
 2. Антифільтраційний. Захищає від вологи підземні, заглиблені конструкції – шахти, підвали, тунелі для транспорту. Доцільно використовувати, щоб запобігти витоку води з басейнів, резервуарів, відстійників.
 3. Фарбувальний. Розділяється на гарячий та холодний способи. Бітумно-полімерні, епоксидно-каучукові покриття застосовуються для нанесення на металеві, залізобетонні конструкції. Холодний спосіб є більш розповсюдженим. 
 4. Штукатурний. Також підходить для залізобетонних споруд. Зручний через необов’язковість встановлення огорож. Надзвичайно ефективними є колоїдні розчини.
 5. Обклеювальний. Багатошарове покриття з поверхневими стяжками та стінками. Склопластик та полімерна плівка забезпечують підвищений рівень тріщиностійкості. 
 6. Литий. Відрізняється досить товстим шаром покриття. Найбільш надійний, проте дорогий вид. 
 7. Ін'єкційний. Проводиться шляхом накладання в'яжучого складу.
 8. Монтований. Використовуються вже готові металеві листи або профільні стрічки.

Основні захисні будматеріали: 

 • металеві листи;
 • плівки, геосинтетики;
 • пробкове покриття, що запилюється, рідка гума;
 • мінеральні в’яжучі розчини;
 • сухі проникаючі суміші.

Також в продажу є матеріали з бентонітовими глинами.

Гідроізоляція фундаменту

Процес є надзвичайно важливим, він має деякі технологічні складнощі. Слід зауважити, що виправлення помилок буде значно дорожче у порівнянні з одразу якісною роботою. Методи та матеріали обирають згідно з типом ґрунту та рівнем ґрунтових вод. Обов’язковою умовою є наявність дренажу та відводу дощової води, тому що постійний контакт з рідиною не йде на користь фундаменту. Зазвичай обирають обмазувальні й рулонні матеріали.

Захист підлоги

Вкрай важливий етап ремонту, особливо у приміщеннях, які тісно контактують з рідиною – ванна кімната або житло без підвалу. Проникаючі розчини – оптимальний варіант для заповнення тріщин. Якщо казати про створення повного бар’єру, то слід звернутися до рулонів з бітуму й полімерів. 

Де знайти будматеріали в Києві

Купити матеріали для гідроізоляції можна в інтернет-магазині HalBud. Наша компанія пропонує великий асортимент товарів для будівництва й ремонту вищої якості. Ми реалізуємо продукцію з українського та європейського виробництва. Якщо є необхідність, наші менеджери проконсультують вас з приводу вибору. 

Клієнти обирають нас за:

 • оперативне реагування, обробку замовлень;
 • швидку доставку;
 • наявність супровідних сертифікатів;
 • регулярне оновлення;
 • вигідна ціна на гідроізоляційні матеріали.

Зв’яжіться з нами за телефоном або пишіть у Telegram або Viber. Замовляйте на суму більше ніж 10.000 грн та отримайте безкоштовну доставку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner